Szkolenie „Przewody i kable, zespoły kablowe instalowane w obiektach budowlanych –zasady wprowadzania do obrotu oraz dopuszczania do użytkowania, ocena zgodności, badania, dobór w instalacjach przeciwpożarowych”

20.11.2025 - 20.11.2025

Koordynator szkolenia

mgr Ilona Masna
tel. (022) 769 33 04
e-mail: imasna@cnbop.pl

Lokalizacja

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy
ul. Nadwiślańska 213
05-420 Józefów /k. Otwocka

Liczba miejsc

25 *

Opis

W związku ze zmianami w Ustawie o ochronie przeciwpożarowej dotyczącymi rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych i samodzielnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, CNBOP-PIB otrzymało akredytację Komendanta Głównego PSP na prowadzenie szkoleń według przygotowanego i przedłożonego do KG PSP programu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednodniowego, punktowanego szkolenia prowadzonego przez specjalistów CNBOP-PIB oraz praktyków współpracujących z Instytutem.

Szkolenie ma na celu przedstawienie rzeczoznawcom zagadnień z zakresu bezpieczeństwa pożarowego zawartych w przepisach techniczno-budowlanych oraz przeciwpożarowych, zaprezentowane zostaną praktyczne przykłady rozwiązań i ocena ich prawidłowości pod względem ochrony przeciwpożarowej, a także wyjaśnienia najczęściej pojawiających się problemów i błędów.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, kandydatów na rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz specjalistów.

Osoby niebędące rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych podchodzą DOBROWOLNIE do testu na zakończenie szkolenia. Niezależnie od podjętej decyzji (zarówno w przypadku podejścia do testu lub nie) otrzymują zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Liczba punktów przyznana za szkolenie: 2 pkt
Liczba godzin: 7

Koszt szkolenia

600,00 zł brutto / osoba (* szkolenie zwolnione z podatku VAT na podstawa § 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień, Dz.U. 2020 poz.1983 oraz z 2021 r. poz.2464)

Obejmuje:

  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej;
  • zaświadczenie/ certyfikat o realizacji szkolenia;
  • serwis kawowy / lunch.

Prelegenci

  • Ilona Majka
  • Alina Wolańska
  • Edward Skiepko

Aby wziąć udział należy

POBRAĆ KARTĘ UCZESTNICTWA, a następnie przesłać na adres koordynatora nie później niż na 14 dni przed przewidywanym terminem rozpoczęcia szkolenia. PROSIMY O UWAŻNE WPISYWANIE DANYCH DO WYSTAWIENIA FAKTURY – BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY DANYCH PO WYSTAWIENIU I ZATWIERDZENIU FAKTURY.
Po otrzymaniu Karty Uczestnictwa Organizator przesyła potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

* Termin ustalany przy zgłoszeniu się minimalnej liczby osób.

* Nowy termin wkrótce.

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu szkolenia w przypadku nie zebrania minimalnej liczby Uczestników szkolenia lub z innych przyczyn niezależnych od Organizatora.